Γ' ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Ε.Π.Σ.Π.-Λ.

Κύριε Πρόεδρε 

   Σας αποστέλλουμε το πρόγραμμα αγώνων Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων Ε.Π.Σ. Π.-Λ. αγωνιστικής περιόδου 2018-19, Γ΄ Φάσης, όπως προέκυψε από την κλήρωση που έγινε στα γραφεία της Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ την Τετάρτη 28 Νοεμβρίου 2018 και παρακαλούμε όπως λάβετε γνώση.

KΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019
           
Γ' ΦΑΣΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  ΤΕΤΑΡΤΗ 19/12/2018 14:30 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 19/12/2018 14:30 ΠΡΕΒΕΖΑΣ"ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΤΕΤΑΡΤΗ 19/12/2018 14:30 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΤΕΤΑΡΤΗ 19/12/2018 14:30 ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

 

ΚΥΠΕΛΛΟ Β' ΦΑΣΗ,ΑΛΛΑΓΕΣ!!

Σας γνωρίζουμε ότι οι παρακάτω αγώνες Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων Ε.Π.Σ.Π.-Λ. , Β’ Φάση, περιόδου 2018-19, θα διεξαχθούν ως εξής:

KΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019

           

Β' ΦΑΣΗ

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΤΕΤΑΡΤΗ

21/11/2018

14:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ

14/11/2018

14:30

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ

14/11/2018

14:30

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΤΕΤΑΡΤΗ

14/11/2018

14:30

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ Α' ΦΑΣΗ

                                                                            Προς: Ποδοσφαιρικά Σωματεία Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ                                                                          

-έδρες τους

(συμμετέχοντα στο Κύπελλο Ερασιτ.

Ομάδων, A’ Φάση,ποδοσφ.περ.2018-19)

                           

Κύριε Πρόεδρε

   Σας αποστέλλουμε το πρόγραμμα αγώνων Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων Ε.Π.Σ. Π.-Λ. αγωνιστικής περιόδου 2018-19, Α΄ Φάσης, όπως προέκυψε από την κλήρωση που έγινε στα γραφεία της Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ την Πέμπτη 6 Σεπτεμβρίου 2018 και παρακαλούμε όπως λάβετε γνώση.

KΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019
           
Α' ΦΑΣΗ          
           
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/9/2018 16:30 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/9/2018 16:30 ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 15/9/2018 16:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/9/2018 16:30 ΑΓΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/9/2018 16:30 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
           
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/9/2018 16:30 ΜΥΤΙΚΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/9/2018 16:30 ΑΓΙΑΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  ΚΥΡΙΑΚΗ 16/9/2018 16:30 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/9/2018 16:30 ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ  ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ 17/9/2018 16:30 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
           
ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ          
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ          
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015          
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ          
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014          
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ          
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ          
           
           
Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου        
Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας         
Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος        

ΚΥΠΕΛΛΟ Ε.Π.Σ.Π.-Λ. ,Β' ΦΑΣΗ, 2018-19

KΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019

           

Β' ΦΑΣΗ

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΤΕΤΑΡΤΗ

31/10/2018

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

           

ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΤΕΤΑΡΤΗ

7/11/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

7/11/2018

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΤΕΤΑΡΤΗ

7/11/2018

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

           

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΤΕΤΑΡΤΗ

14/11/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ

14/11/2018

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ

14/11/2018

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΤΕΤΑΡΤΗ

14/11/2018

15:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

           
           

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

       

Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας 

       

Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

       

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00