ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β' ΕΡΑΣ.,Α' ΟΜ.,2018-19

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019

Α' ΟΜΙΛΟΣ

         

Α' ΓΥΡΟΣ

         
           

1η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ 

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

21/10/2018

11:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

21/10/2018

16:00

ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ

ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000

ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

21/10/2018

16:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

21/10/2018

16:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΡΕΠΟ:

Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

       
           

2η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

4/11/2018

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

4/11/2018

11:00

ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ

ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

4/11/2018

15:00

ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

4/11/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΡΕΠΟ:

ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000

       
           

3η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ

ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

11/11/2018

11:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000

Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

11/11/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

11/11/2018

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

11/11/2018

15:00

ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

       
           

4η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

18/11/2018

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

18/11/2018

15:00

ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ

ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

18/11/2018

15:00

ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ

ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000

ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

18/11/2018

11:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΡΕΠΟ:

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

       
           

5η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ

ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

25/11/2018

12:45

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000

ΚΥΡΙΑΚΗ

25/11/2018

10:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ

ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

25/11/2018

15:00

ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

25/11/2018

15:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΡΕΠΟ:

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

       
           

6η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

2/12/2018

15:00

ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

2/12/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

2/12/2018

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

2/12/2018

11:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΡΕΠΟ:

ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ

       
           

7η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000

ΚΥΡΙΑΚΗ

9/12/2018

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ

Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

9/12/2018

15:00

ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ

ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ

ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

9/12/2018

11:00

ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

9/12/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΡΕΠΟ:

ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

       
           

8η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16/12/2018

10:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000

ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16/12/2018

12:45

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16/12/2018

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16/12/2018

15:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΡΕΠΟ:

ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ

       
           

9η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

6/1/2019

15:00

ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ

ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

6/1/2019

15:00

ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ

ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000

ΚΥΡΙΑΚΗ

6/1/2019

11:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

6/1/2019

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΡΕΠΟ:

ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ

       
           
           

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

       

Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας 

       

Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

       

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00