ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ -ΒΌΜΙΛΟΣ (7ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ  ΜΗΔ/ΣΜΟΙ
1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 6 23 2 6 0 0 18  
2 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 7 14 7 4 2 1 14  
3 Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ 6 13 5 4 1 1 13  
4 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 6 11 5 3 1 2 10  
5 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 6 9 13 3 0 3 9  
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 6 12 17 1 2 3 5  
7 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6 10 11 3 1 2 6 -4
8 ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ 6 10 23 0 0 6 0  

Η ΟΜΑΔΑ ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΠΑΡΑΙΤΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ -ΒΌΜΙΛΟΣ (6ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ  ΜΗΔ/ΣΜΟΙ
1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 5 19 2 5 0 0 15  
2 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 6 11 7 3 2 1 11  
3 Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ 5 9 4 3 1 1 10  
4 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 6 9 13 3 0 3 9  
5 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 5 8 3 2 1 2 7  
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 5 11 13 1 2 2 5  
7 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 5 10 7 3 1 1 4 -6
8 ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ 5 8 20 0 0 5 0  

Η ΟΜΑΔΑ ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΠΑΡΑΙΤΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-Β΄ΟΜΙΛΟΣ (4ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ  ΜΗΔ/ΣΜΟΙ
1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 3 10 1 3 0 0 9  
2 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 3 5 5 2 0 1 6  
3 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 4 6 9 2 0 2 6  
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 2 10 5 1 1 0 4  
5 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 4 3 3 1 1 2 4  
6 Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ 3 3 3 1 1 1 4  
7 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 3 3 8 0 1 2 1  
8 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3 7 6 2 0 1 0 -6
9 ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ 3 6 13 0 0 3 0  

ΕΚΚΡΕΜΟΥΝ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ & ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ-ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ -ΒΌΜΙΛΟΣ (5ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ  ΜΗΔ/ΣΜΟΙ
1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 4 14 2 4 0 0 12  
2 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 5 10 6 3 1 1 10  
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 5 8 3 2 1 2 7  
4 Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ 4 6 3 2 1 1 7  
5 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 5 6 13 2 0 3 6  
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 4 11 8 1 2 1 5  
7 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4 9 6 3 0 1 3 -6
8 ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ 4 7 17 0 0 4 0  

Η ΟΜΑΔΑ ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΠΑΡΑΙΤΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-Β΄ΟΜΙΛΟΣ (3ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ  ΜΗΔ/ΣΜΟΙ
1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 3 10 1 3 0 0 9  
2 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 3 5 5 2 0 1 6  
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 2 10 5 1 1 0 4  
4 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 3 3 2 1 1 1 4  
5 Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ 3 3 3 1 1 1 4  
6 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 3 5 9 1 0 2 3  
7 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 3 3 8 0 1 2 1  
8 ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ 2 4 10 0 0 2 0  
9 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2 4 4 1 0 1 -3 -6

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00