ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ -ΒΌΜΙΛΟΣ (6ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ  ΜΗΔ/ΣΜΟΙ
1 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  6 20 2 6 0 0 18  
2 Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ 5 11 4 4 0 1 12  
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 5 8 3 4 0 1 12  
4 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 6 16 9 3 0 3 9  
5 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6 5 9 2 0 4 6  
6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 5 4 7 2 0 3 6  
7 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 5 6 12 1 2 2 5  
8 ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ 5 3 13 0 1 4 1  
9 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 6 2 16 0 1 5 -5 -6

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ -ΒΌΜΙΛΟΣ (5ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ  ΜΗΔ/ΣΜΟΙ
1 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  5 17 2 5 0 0 15  
2 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 5 16 5 3 0 2 9  
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 4 7 3 3 0 1 9  
4 Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ 4 7 4 3 0 1 9  
5 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 5 5 6 2 0 3 6  
6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 4 4 6 2 0 2 6  
7 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 4 5 11 1 1 2 4  
8 ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ 4 2 12 0 0 4 0  
9 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 5 2 16 0 1 4 -5 -6

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ -ΒΌΜΙΛΟΣ (3ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ  ΜΗΔ/ΣΜΟΙ
1 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 3 15 1 3 0 0 9  
2 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  3 10 2 3 0 0 9  
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 2 5 1 2 0 0 6  
4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3 4 4 1 0 2 3  
5 Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ 2 3 4 1 0 1 3  
6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 3 3 6 1 0 2 3  
7 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 3 3 11 0 1 2 1  
8 ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ 2 2 8 0 0 2 0  
9 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 3 2 10 0 1 2 -5 -6

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ -ΒΌΜΙΛΟΣ (4ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ  ΜΗΔ/ΣΜΟΙ
1 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  4 15 2 4 0 0 12  
2 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 4 16 3 3 0 1 9  
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 3 7 2 3 0 0 9  
4 Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ 3 6 4 2 0 1 6  
5 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 4 5 11 1 1 2 4  
6 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4 4 6 1 0 3 3  
7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 3 3 6 1 0 2 3  
8 ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ 3 2 11 0 0 3 0  
9 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 4 2 15 0 1 3 -5 -6

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ -ΒΌΜΙΛΟΣ (2ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ  ΜΗΔ/ΣΜΟΙ
1 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 2 10 1 2 0 0 6  
2 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  2 6 1 2 0 0 6  
3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 2 3 3 1 0 1 3  
4 Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ 2 3 4 1 0 1 3  
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 1 2 0 1 0 0 3  
6 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 2 2 7 0 1 1 1  
7 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2 1 4 0 0 2 0  
8 ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ 1 1 5 0 0 1 0  
9 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2 2 5 0 1 1 -5 -6

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30