ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β' ΕΡΑΣ.,Β' ΟΜ. ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019

Β' ΟΜΙΛΟΣ

         

Α' ΓΥΡΟΣ

         
           

1η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

21/10/2018

16:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ."

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

21/10/2018

16:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

21/10/2018

11:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

21/10/2018

16:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

 

 

 

 

           

2η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

4/11/2018

15:00

ΜΥΤΙΚΑ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

4/11/2018

15:00

ΚΡΑΝΙΑΣ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

4/11/2018

15:00

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

4/11/2018

11:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΡΕΠΟ:

 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

 

 

 

 

           

3η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

11/11/2018

11:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ."

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

11/11/2018

15:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

11/11/2018

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

11/11/2018

15:00

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΡΕΠΟ: 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

 

 

           

4η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

18/11/2018

15:00

ΜΥΤΙΚΑ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

18/11/2018

15:00

ΚΡΑΝΙΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

18/11/2018

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

18/11/2018

11:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΡΕΠΟ:

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

 

 

 

 

           

5η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

25/11/2018

11:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ."

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

25/11/2018

15:00

ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

25/11/2018

15:00

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

25/11/2018

15:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΡΕΠΟ:

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

 

 

 

 

           

6η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

2/12/2018

15:00

ΚΡΑΝΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

2/12/2018

11:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

2/12/2018

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

2/12/2018

15:00

ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

 

 

 

 

           

7η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

9/12/2018

15:00

ΜΥΤΙΚΑ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

9/12/2018

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

9/12/2018

15:00

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

9/12/2018

11:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΡΕΠΟ:

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

 

 

 

 

           

8η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16/12/2018

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ."

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16/12/2018

15:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16/12/2018

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16/12/2018

11:00

ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΡΕΠΟ:

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 

 

 

 

           

9η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

6/1/2019

15:00

ΚΡΑΝΙΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

6/1/2019

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

6/1/2019

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

6/1/2019

11:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΡΕΠΟ:

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

 

 

 

 

           
           

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

       

Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας 

       

Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

       
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019
Β' ΟΜΙΛΟΣ          
Α' ΓΥΡΟΣ          
           
1η Αγωνιστική          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/10/2018 16:00 ΔΗΜ.ΣΤ."ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ."
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/10/2018 16:00 ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/10/2018 11:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/10/2018 16:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΡΕΠΟ:  ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ        
           
2η Αγωνιστική          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/11/2018 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/11/2018 15:00 ΚΡΑΝΙΑΣ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/11/2018 15:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/11/2018 11:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΡΕΠΟ:  ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ        
           
3η Αγωνιστική          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/2018 11:00 ΔΗΜ.ΣΤ."ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ."
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/2018 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/2018 15:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/2018 15:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΡΕΠΟ:  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ        
           
4η Αγωνιστική          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/11/2018 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/11/2018 15:00 ΚΡΑΝΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/11/2018 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/11/2018 11:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΡΕΠΟ:  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ        
           
5η Αγωνιστική          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 25/11/2018 11:00 ΔΗΜ.ΣΤ."ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ."
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 25/11/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 25/11/2018 15:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 25/11/2018 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΡΕΠΟ:  Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ        
           
6η Αγωνιστική          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12/2018 15:00 ΚΡΑΝΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12/2018 11:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12/2018 15:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΡΕΠΟ:  ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ        
           
7η Αγωνιστική          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12/2018 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12/2018 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12/2018 15:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12/2018 11:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΡΕΠΟ:  Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ        
           
8η Αγωνιστική          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2018 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ."ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ."
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2018 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2018 15:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2018 11:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΡΕΠΟ:  Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ        
           
9η Αγωνιστική          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/1/2019 15:00 ΚΡΑΝΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/1/2019 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/1/2019 15:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/1/2019 11:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΡΕΠΟ:  ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ        
           
           
Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου        
Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας         
Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος        

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β' ΕΡΑΣ.,Β' ΟΜ. 2018-19

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019

Β' ΟΜΙΛΟΣ

         

Α' ΓΥΡΟΣ

         
           

1η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

21/10/2018

16:00

ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

21/10/2018

16:00

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

21/10/2018

11:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

21/10/2018

16:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

       
           

2η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

4/11/2018

15:00

ΜΥΤΙΚΑ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

4/11/2018

15:00

ΚΡΑΝΙΑΣ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

4/11/2018

15:00

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

4/11/2018

11:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΡΕΠΟ:

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

       
           

3η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

11/11/2018

11:00

ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

11/11/2018

15:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

11/11/2018

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

11/11/2018

15:00

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΡΕΠΟ: 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

       
           

4η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

18/11/2018

15:00

ΜΥΤΙΚΑ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

18/11/2018

15:00

ΚΡΑΝΙΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

18/11/2018

15:00

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

18/11/2018

11:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΡΕΠΟ:

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

       
           

5η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

25/11/2018

11:00

ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

25/11/2018

15:00

ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

25/11/2018

15:00

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

25/11/2018

15:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΡΕΠΟ:

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

       
           

6η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

2/12/2018

15:00

ΚΡΑΝΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

2/12/2018

11:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

2/12/2018

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

2/12/2018

15:00

ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

       
           

7η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

9/12/2018

15:00

ΜΥΤΙΚΑ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

9/12/2018

15:00

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

9/12/2018

15:00

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

9/12/2018

11:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΡΕΠΟ:

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

       
           

8η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16/12/2018

15:00

ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16/12/2018

15:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16/12/2018

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16/12/2018

11:00

ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΡΕΠΟ:

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

       
           

9η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

6/1/2019

15:00

ΚΡΑΝΙΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

6/1/2019

15:00

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

6/1/2019

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

6/1/2019

11:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΡΕΠΟ:

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

       
           
           

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

       

Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας 

       

Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

       

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00