ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (5ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ       ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ
1 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 5 11 2 5 0 0 15
2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 5 12 4 4 1 0 13
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  5 10 4 4 0 1 12
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 5 12 4 3 1 1 10
5 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   5 5 4 2 2 1 8
6 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 5 12 6 2 1 2 7
7 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 5 7 6 2 1 2 7
8 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 5 6 4 2 1 2 7
9 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ  5 5 5 2 1 2 7
10 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 4 7 8 2 0 2 6
11 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 4 7 5 1 2 1 5
12 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   5 6 13 1 2 2 5
13 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 5 3 3 1 2 2 5
14 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ   5 2 9 0 1 4 1
15 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  5 2 18 0 1 4 1
16 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  5 4 16 0 0 5 0

ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΑΙ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ       ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ
1 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 4 10 2 4 0 0 12
2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 4 11 4 3 1 0 10
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 4 11 3 3 0 1 9
4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  4 8 3 3 0 1 9
5 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 4 12 5 2 1 1 7
6 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 4 6 3 2 1 1 7
7 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ  4 4 3 2 1 1 7
8 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   4 4 3 2 1 1 7
9 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 4 7 8 2 0 2 6
10 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 4 7 5 1 2 1 5
11 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 4 3 2 1 2 1 5
12 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 4 6 6 1 1 2 4
13 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   4 4 12 0 2 2 2
14 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  4 3 14 0 0 4 0
15 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ   4 1 8 0 0 4 0
16 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  4 1 17 0 0 4 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (2ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ       ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 2 3 0 2 0 0 6
2 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 2 3 0 2 0 0 6
3 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2 9 2 1 1 0 4
4 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 2 5 2 1 1 0 4
5 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 2 4 2 1 1 0 4
6 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 2 4 2 1 1 0 4
7 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   2 2 1 1 1 0 4
8 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 2 4 2 1 0 1 3
9 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 2 2 2 1 0 1 3
10 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  2 2 2 1 0 1 3
11 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   2 3 5 0 1 1 1
12 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 2 1 2 0 1 1 1
13 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ  2 1 3 0 1 1 1
14 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ   2 0 3 0 0 2 0
15 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  2 0 5 0 0 2 0
16 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  2 0 10 0 0 2 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (3ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ       ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ
1 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 3 7 0 3 0 0 9
2 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 3 11 3 2 1 0 7
3 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 3 9 3 2 1 0 7
4 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   3 4 2 2 1 0 7
5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  3 5 2 2 0 1 6
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 3 4 2 2 0 1 6
7 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 3 5 2 1 2 0 5
8 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 3 5 4 1 1 1 4
9 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 3 4 2 1 1 1 4
10 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ  3 3 3 1 1 1 4
11 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 3 2 5 1 0 2 3
12 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   3 3 5 0 2 1 2
13 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 3 1 2 0 2 1 2
14 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ   3 0 5 0 0 3 0
15 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  3 0 9 0 0 3 0
16 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  3 1 15 0 0 3 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (1ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ       ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ
1 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 1 3 0 1 0 0 3
2 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 1 2 0 1 0 0 3
3 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 1 2 0 1 0 0 3
4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  1 2 1 1 0 0 3
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 1 1 0 1 0 0 3
6 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   1 2 2 0 1 0 1
7 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 1 2 2 0 1 0 1
8 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ  1 1 1 0 1 0 1
9 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   1 1 1 0 1 0 1
10 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 1 1 1 0 1 0 1
11 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 1 1 1 0 1 0 1
12 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 1 1 2 0 0 1 0
13 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ   1 0 1 0 0 1 0
14 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 1 0 2 0 0 1 0
15 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  1 0 2 0 0 1 0
16 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  1 0 3 0 0 1 0

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00