ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ ΜΗΔΕΝΙΣΜ
1 ΠΑΣ  ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 13 22 3 9 4 0 31  
2 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 13 38 13 9 2 2 29  
3 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 13 30 15 9 2 2 29  
4 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 13 31 11 7 4 2 25  
5 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 13 28 15 8 1 4 25  
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 13 32 13 7 1 5 22  
7 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 13 28 15 6 4 3 22  
8 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 13 20 15 7 1 5 22  
9 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  13 31 18 6 3 4 21  
10 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 13 22 18 5 4 4 19  
11 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 13 14 13 3 6 4 15  
12 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 13 17 23 3 2 8 11  
13 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 13 14 39 3 1 9 10  
14 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 13 18 46 2 1 10 7  
15 Α.Ο. ΡΙΑ 13 10 45 0 3 10 3  
16 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 13 7 60 0 1 12 -2 -3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ ΜΗΔΕΝΙΣΜ
1 ΠΑΣ  ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 12 21 3 8 4 0 28  
2 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 12 29 14 9 1 2 28  
3 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 12 36 13 8 2 2 26  
4 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 12 28 14 8 1 3 25  
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 12 32 12 7 1 4 22  
6 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 12 30 11 6 4 2 22  
7 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 12 21 15 5 4 3 19  
8 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 12 17 15 6 1 5 19  
9 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  12 24 18 5 3 4 18  
10 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 12 19 18 4 4 4 16  
11 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 12 13 12 3 5 4 14  
12 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 12 17 21 3 2 7 11  
13 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 12 14 36 3 1 8 10  
14 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12 18 39 2 1 9 7  
15 Α.Ο. ΡΙΑ 12 10 38 0 3 9 3  
16 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 12 7 57 0 1 11 -2 -3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ ΜΗΔΕΝΙΣΜ
1 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 10 26 12 8 1 1 25  
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 10 32 10 7 1 2 22  
3 ΠΑΣ  ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 10 16 2 6 4 0 22  
4 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 10 33 12 6 2 2 20  
5 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 10 25 13 6 1 3 19  
6 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 10 21 7 5 3 2 18  
7 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  10 23 14 5 3 2 18  
8 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 10 17 12 4 3 3 15  
9 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 10 14 15 3 4 3 13  
10 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 10 12 15 4 1 5 13  
11 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 10 15 16 3 2 5 11  
12 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 10 8 11 2 5 3 11  
13 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10 18 31 2 1 7 7  
14 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 10 9 33 1 1 8 4  
15 Α.Ο. ΡΙΑ 10 9 29 0 3 7 3  
16 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 10 6 52 0 1 9 -2 -3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ ΜΗΔΕΝΙΣΜ
1 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 11 29 12 9 1 1 28  
2 ΠΑΣ  ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 11 18 2 7 4 0 25  
3 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 11 34 12 7 2 2 23  
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 11 32 11 7 1 3 22  
5 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 11 27 14 7 1 3 22  
6 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 11 27 8 6 3 2 21  
7 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  11 23 16 5 3 3 18  
8 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 11 18 12 5 3 3 18  
9 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 11 15 15 5 1 5 16  
10 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 11 16 18 3 4 4 13  
11 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 11 16 18 3 2 6 11  
12 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 11 8 12 2 5 4 11  
13 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11 18 34 2 1 8 7  
14 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 11 12 35 2 1 8 7  
15 Α.Ο. ΡΙΑ 11 10 35 0 3 8 3  
16 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 11 6 55 0 1 10 -2 -3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ
1 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 9 22 11 7 1 1 22
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 9 28 10 6 1 2 19
3 ΠΑΣ  ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 9 13 2 5 4 0 19
4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  9 23 11 5 3 1 18
5 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 9 31 12 5 2 2 17
6 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 9 21 7 5 2 2 17
7 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 9 22 13 5 1 3 16
8 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 9 12 13 4 1 4 13
9 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 9 16 12 3 3 3 12
10 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 9 14 15 3 3 3 12
11 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 9 15 15 3 2 4 11
12 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 9 8 8 2 5 2 11
13 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 9 12 31 1 1 7 4
14 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 9 8 29 1 1 7 4
15 Α.Ο. ΡΙΑ 9 9 25 0 3 6 3
16 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 9 6 46 0 1 8 1

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00