ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α' ΕΡΑΣ., ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019

           

Α' ΓΥΡΟΣ

         
           

1η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/9/2018

16:00

ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΚΥΡΙΑΚΗ

23/9/2018

16:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ

Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/9/2018

16:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

23/9/2018

16:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/9/2018

16:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/9/2018

16:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

23/9/2018

16:00

ΖΑΛΟΓΓΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

23/9/2018

16:00

ΑΓΙΑΣ

           

2η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

29/9/2018

16:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

29/9/2018

16:00

ΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

29/9/2018

16:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

29/9/2018

16:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

30/9/2018

16:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

30/9/2018

16:00

ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

30/9/2018

16:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

30/9/2018

16:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

           

3η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

6/10/2018

16:00

ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

6/10/2018

16:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

7/10/2018

16:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΚΥΡΙΑΚΗ

7/10/2018

16:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

7/10/2018

16:00

ΖΑΛΟΓΓΟΥ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

6/10/2018

16:00

ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

7/10/2018

16:00

ΑΓΙΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

6/10/2018

16:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

           

4η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

13/10/2018

16:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΣΑΒΒΑΤΟ

13/10/2018

16:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

14/10/2018

16:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

14/10/2018

16:00

ΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

13/10/2018

16:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

14/10/2018

16:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

14/10/2018

16:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

13/10/2018

16:00

ΛΟΥΡΟΥ

           

5η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΤΕΤΑΡΤΗ

17/10/2018

16:00

ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ

17/10/2018

16:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

17/10/2018

16:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

17/10/2018

16:00

ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

17/10/2018

16:00

ΑΓΙΑΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΤΕΤΑΡΤΗ

17/10/2018

16:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

17/10/2018

16:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ

17/10/2018

16:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

           

6η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20/10/2018

16:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

21/10/2018

16:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20/10/2018

16:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20/10/2018

16:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20/10/2018

16:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ- Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20/10/2018

16:00

ΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20/10/2018

16:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ"ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘ."

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20/10/2018

16:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

           

7η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018

15:00

ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018

15:00

ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018

15:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ"ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘ."

           

8η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018

15:00

ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

4/11/2018

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018

15:00

ΑΓΙΑΣ

           

9η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018

15:00

ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

11/11/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018

15:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018

15:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ"ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘ."

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018

15:00

ΑΓΙΑΣ

           

10η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018

15:00

ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

18/11/2018

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

Α,Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

           

11η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

24/11/2018

15:00

ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

24/11/2018

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

24/11/2018

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

24/11/2018

15:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

25/11/2018

15:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ"ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘ."

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

24/11/2018

15:00

ΠΑΡΓΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΣΑΒΒΑΤΟ

24/11/2018

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

24/11/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

           

12η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/12/2018

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΑΣ ΑΣ-Κ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/12/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/12/2018

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/12/2018

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/12/2018

15:00

ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

2/12/2018

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/12/2018

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/12/2018

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

           

13η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/12/2018

15:00

ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/12/2018

15:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/12/2018

15:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ"ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘ."

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/12/2018

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/12/2018

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/12/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

9/12/2018

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2016

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/12/2018

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

           

14η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/12/2018

15:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/12/2018

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/12/2018

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΑΣ ΑΣ-Κ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/12/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΠΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/12/2018

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/12/2018

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/12/2018

15:00

ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16/12/2018

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

           

15η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/12/2018

15:00

ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/12/2018

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/12/2018

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/12/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/12/2018

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/12/2018

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/12/2018

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/12/2018

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

           
           

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

       

Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας 

       

Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

       

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α' ΕΡΑΣ.ΚΑΤΗΓ. 2018-19

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019

           

Α' ΓΥΡΟΣ

         
           

1η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/9/2018

16:00

ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΚΥΡΙΑΚΗ

23/9/2018

16:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ

Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/9/2018

16:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

23/9/2018

16:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/9/2018

16:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/9/2018

16:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ 

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

23/9/2018

16:00

ΖΑΛΟΓΓΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

23/9/2018

16:00

ΑΓΙΑΣ

           

2η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

29/9/2018

16:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

29/9/2018

16:00

ΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

29/9/2018

16:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

29/9/2018

16:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

30/9/2018

16:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

30/9/2018

16:00

ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

30/9/2018

16:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

30/9/2018

16:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

           

3η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

6/10/2018

16:00

ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

6/10/2018

16:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

7/10/2018

16:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΚΥΡΙΑΚΗ

7/10/2018

16:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

7/10/2018

16:00

ΖΑΛΟΓΓΟΥ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

6/10/2018

16:00

ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

7/10/2018

16:00

ΑΓΙΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

6/10/2018

16:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

           

4η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

13/10/2018

16:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΣΑΒΒΑΤΟ

13/10/2018

16:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

14/10/2018

16:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

14/10/2018

16:00

ΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

13/10/2018

16:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

14/10/2018

16:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

14/10/2018

16:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

13/10/2018

16:00

ΛΟΥΡΟΥ

           

5η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΤΕΤΑΡΤΗ

17/10/2018

16:00

ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ

17/10/2018

16:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

17/10/2018

16:00

ΖΑΛΟΓΓΟΥ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

17/10/2018

16:00

ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

17/10/2018

16:00

ΑΓΙΑΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΤΕΤΑΡΤΗ

17/10/2018

16:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

17/10/2018

16:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ

17/10/2018

16:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

           

6η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20/10/2018

16:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

21/10/2018

16:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20/10/2018

16:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20/10/2018

16:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20/10/2018

16:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ- Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20/10/2018

16:00

ΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20/10/2018

16:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20/10/2018

16:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

           

7η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018

15:00

ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018

15:00

ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018

15:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

           

8η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018

15:00

ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

4/11/2018

15:00

ΖΑΛΟΓΓΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018

15:00

ΑΓΙΑΣ

           

9η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018

15:00

ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

11/11/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018

15:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018

15:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018

15:00

ΑΓΙΑΣ

           

10η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018

15:00

ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

18/11/2018

15:00

ΖΑΛΟΓΓΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

Α,Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

           

11η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

24/11/2018

15:00

ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

24/11/2018

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

24/11/2018

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

24/11/2018

15:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

25/11/2018

15:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

24/11/2018

15:00

ΠΑΡΓΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΣΑΒΒΑΤΟ

24/11/2018

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

24/11/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

           

12η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/12/2018

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΑΣ ΑΣ-Κ

 Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/12/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/12/2018

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/12/2018

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/12/2018

15:00

ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

2/12/2018

15:00

ΖΑΛΟΓΓΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/12/2018

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/12/2018

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

           

13η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

 Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/12/2018

15:00

ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/12/2018

15:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/12/2018

15:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/12/2018

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/12/2018

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/12/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

9/12/2018

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2016

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/12/2018

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

           

14η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/12/2018

15:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/12/2018

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/12/2018

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΑΣ ΑΣ-Κ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/12/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΠΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/12/2018

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/12/2018

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/12/2018

15:00

ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16/12/2018

15:00

ΖΑΛΟΓΓΟΥ

           

15η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/12/2018

15:00

ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/12/2018

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/12/2018

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/12/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/12/2018

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/12/2018

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/12/2018

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/12/2018

15:00

ΖΑΛΟΓΓΟΥ

           
           

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

       

Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας 

       

Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

       

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00