ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ,Β΄ΓΥΡΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Αης ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-18
           
B' ΓΥΡΟΣ          
           
16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/1/2018 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 6/1/2018 15:00 ΛΟΥΡΟΣ
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/1/2018 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/1/2018 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΕ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/1/2018 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/1/2018 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΑΟ ΡΙΑ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/1/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/1/2018 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
           
17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/1/2018 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/1/2018 15:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/1/2018 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/1/2018 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΕ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/1/2018 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/1/2018 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ"
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/1/2018 15:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΡΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/1/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
           
18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/1/2018 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/1/2018 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/1/2018 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/1/2018 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΕ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/1/2018 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/1/2018 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/1/2018 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΑΟ ΡΙΑ ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/1/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
           
           
19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/1/2018 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 27/1/2018 15:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/1/2018 15:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/1/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/1/2018 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/1/2018 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/1/2018 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  ΑΟ ΡΙΑ  ΣΑΒΒΑΤΟ 27/1/2018 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
           
           
20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/2/2018 15:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/2/2018 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ"
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/2/2018 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/2/2018 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/2/2018 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ  ΣΑΒΒΑΤΟ 3/2/2018 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ Α ΠΡΕΒΕΖΑΣ  ΣΑΒΒΑΤΟ 3/2/2018 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΑΟ ΡΙΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/2/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
           
           
21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/2/2018 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/2/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/2/2018 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 10/2/2018 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/2/2018 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ  ΣΑΒΒΑΤΟ 10/2/2018 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΑΟ ΡΙΑ ΠΑΣ ΜΑΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/2/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/2/2018 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
           
22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΕ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/2/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/2/2018 15:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/2/2018 15:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/2/2018 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ"
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/2/2018 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΟ ΡΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/2/2018 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/2/2018 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΣ ΜΑΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/2/2018 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
           
23Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/2/2018 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/2/2018 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/2/2018 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/2/2018 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΠΑΣ ΜΑΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ  ΣΑΒΒΑΤΟ 24/2/2018 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 24/2/2018 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/2/2018 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΑΟ ΡΙΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/2/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
           
24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΑΕ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/3/2018 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/3/2018 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/3/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/3/2018 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/3/2018 15:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/3/2018 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ"
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/3/2018 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΟ ΡΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/3/2018 15:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ
           
25Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/3/2018 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/3/2018 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 10/3/2018 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/3/2018 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/3/2018 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/3/2018 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/3/2018 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΡΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/3/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
           
26Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΕ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/3/2017 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 17/3/2017 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ"
ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/3/2017 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/3/2017 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/3/2017 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/3/2017 15:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/3/2017 15:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΟ ΡΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/3/2017 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
           
27Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/3/2018 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ"
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/3/2018 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/3/2018 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/3/2018 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/3/2018 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/3/2018 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/3/2018 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΑΕ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΑΟ ΡΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/3/2018 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
           
28Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΕ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 31/3/2018 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 31/3/2018 15:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 31/3/2018 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 31/3/2018 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 31/3/2018 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 31/3/2018 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 31/3/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
ΑΟ ΡΙΑ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 31/3/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
           
29Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 11/4/2018 16:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 11/4/2018 16:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 11/4/2018 16:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 11/4/2018 16:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 11/4/2018 16:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 11/4/2018 16:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ"
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 11/4/2018 16:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΟ ΡΙΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 11/4/2018 16:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
           
30Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΕ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/4/2018 16:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/4/2018 16:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/4/2018 16:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/4/2018 16:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/4/2018 16:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/4/2018 16:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/4/2018 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΟ ΡΙΑ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 14/4/2018 16:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
           
           
           
                          Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ   ΤΑ ΜΕΛΗ    
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΖΙΜΑΣ   Σ..ΚΟΚΚΑΛΗΣ    
    Δ.ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ    

ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ Α΄ ΕΡΑΣ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σας γνωρίζουμε ότι  ο αγώνας Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, 10η ΑΓΩΝ., ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-18, «ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – AO ΡΙΑ  », θα διεξαχθεί την Κυριακή 19/11/2017 και ώρα 15:00 στο γήπεδο Βαλανιδοράχης.

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡΟΜ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΟ ΡΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

15:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

 

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                         ΤΑ ΜΕΛΗ

ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ                     ΚΟΚΚΑΛΗΣ Σ.

-ΚΥΠΕΛΛΟΥ                                                      ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ Δ.

ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ ΛΟΓΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΩΝ, ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

Σας γνωρίζουμε ότι λόγω καθυστέρησης της έναρξης των εργασιών στο Δημ. Στάδιο Πάργας ο αγώνας Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, 3η ΑΓΩΝ., ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-18, «ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ», θα διεξαχθεί την Κυριακή 8/10/2017 και ώρα 16:00 στο Δημ. Στάδιο Πάργας.

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡΟΜ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

8/10/2017

16:00

ΠΑΡΓΑΣ

  

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                         ΤΑ ΜΕΛΗ

ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ                       ΚΟΚΚΑΛΗΣ Σ.

-ΚΥΠΕΛΛΟΥ                                                        ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ Δ.

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΖΙΜΑΣ

ΕΞ' ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΑΣ , 8/11/2017

Σας γνωρίζουμε ότι, ο αγώνας εξ’αναβολής μεταξύ των ομάδων «ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ-ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ» ορίζεται ως εξής :

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                       

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡΟΜ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

 ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ

8/11/2017

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Αης ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-18

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Αης ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-18
           
           
Α' ΓΥΡΟΣ          
           
           
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/9/2017 16:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΠΑΣ  ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/9/2017 16:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/9/2017 16:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/9/2017 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 24/9/2017 16:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 24/9/2017 16:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "Κ.ΘΑΝΟΥ"
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ο. ΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 24/9/2017 16:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 24/9/2017 16:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Π.Α.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 30/9/2017 16:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ  ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/9/2017 16:00 ΛΟΥΡΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/9/2017 16:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/9/2017 16:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ  ΑΕ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 1/10/2017 16:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 1/10/2017 16:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 1/10/2017 16:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΑΟ ΡΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 1/10/2017 16:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 7/10/2017 16:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"Κ. ΘΑΝΟΥ"
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 7/10/2017 16:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 7/10/2017 16:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 7/10/2017 16:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 8/10/2017 16:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/10/2017 16:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/10/2017 16:00 ΑΓΙΑΣ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ Α.Ο. ΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/10/2017 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/10/2017 16:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"Κ. ΘΑΝΟΥ"
Π.Α.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2016 ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/10/2017 16:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/10/2017 16:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/10/2017 16:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/10/2017 16:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/10/2017 16:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/10/2017 16:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
Α.Ο. ΡΙΑ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/10/2017 16:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/10/2017 16:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/10/2017 16:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ Π.Α.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 21/10/2017 16:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/10/2017 16:00 ΑΓΙΑΣ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/10/2017 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/10/2017 16:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/10/2017 16:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ Α.Ο. ΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/10/2017 16:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
           
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 25/10/2017 16:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 25/10/2017 16:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 25/10/2017 16:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"Κ. ΘΑΝΟΥ"
Π.Α.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2016 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 25/10/2017 16:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 25/10/2017 16:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 25/10/2017 16:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΡΙΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 25/10/2017 16:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 25/10/2017 16:00 ΛΟΥΡΟΥ
           
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/10/2017 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/10/2017 15:00 ΑΓΙΑΣ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/10/2017 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/10/2017 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Π.Α.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 29/10/2017 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
Α.Ο. ΡΙΑ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/10/2017 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/10/2017 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/10/2017 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
           
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/11/2017 15:00 ΑΓΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/11/2017 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/11/2017 15:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/11/2017 15:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/11/2017 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
Π.Α.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2016 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/11/2017 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/11/2017 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ Α.Ο. ΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/11/2017 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"Κ. ΘΑΝΟΥ"
           
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11/2017 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11/2017 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11/2017 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11/2017 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11/2017 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11/2017 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Π.Α.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11/2017 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΡΙΑ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11/2017 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
           
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11/2017 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11/2017 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Π.Α.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2016 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11/2017 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11/2017 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11/2017 15:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11/2017 15:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11/2017 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"Κ. ΘΑΝΟΥ"
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο.ΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/11/2017 15:00 ΑΓΙΑΣ
           
11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/11/2017 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
Π.Α.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2016 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/11/2017 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/11/2017 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/11/2017 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/11/2017 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/11/2017 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/11/2017 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
Α.Ο. ΡΙΑ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11/2017 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
           
12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12/2017 15:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12/2017 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12/2017 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12/2017 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12/2017 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12/2017 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ Π.Α.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12/2017 15:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ
Α.Ο. ΡΙΑ A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/12/2017 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
           
13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12/2017 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12/2017 15:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12/2017 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12/2017 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12/2017 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
Π.Α.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2016 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12/2017 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12/2017 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"Κ. ΘΑΝΟΥ"
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12/2017 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
           
14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ Π.Α.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
Α.Ο. ΡΙΑ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/12/2017 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩ,ΜΑ
           
15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 20/12/2017 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 20/12/2017 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 20/12/2017 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 20/12/2017 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 20/12/2017 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"Κ. ΘΑΝΟΥ"
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 20/12/2017 15:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 20/12/2017 15:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ
Π.Α.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2016 Α.Ο. ΡΙΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 20/12/2017 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
           
           
                                                             Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ   ΤΑ ΜΕΛΗ    
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΖΙΜΑΣ   Σ.ΚΟΚΚΑΛΗΣ    
    Δ.ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ    

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00