ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α' ΕΡΑΣ. Β' ΓΥΡΟΣ, 2019-20

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Αγωνιστικής περιόδου 2019-2020

           

Β' ΓΥΡΟΣ

         
           

16η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

4/1/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ."

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

4/1/2020

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

4/1/2020

15:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

4/1/2020

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΣΑΒΒΑΤΟ

4/1/2020

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

4/1/2020

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "Κ.ΘΑΝΟΥ"

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΣΑΒΒΑΤΟ

4/1/2020

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

       
           

17η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/1/2020

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/1/2020

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/1/2020

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/1/2020

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/1/2020

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/1/2020

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/1/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

ΡΕΠΟ:

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

       
           

18η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/1/2020

15:00

ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ."

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/1/2020

15:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/1/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ."

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/1/2020

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/1/2020

15:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/1/2020

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/1/2020

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "Κ.ΘΑΝΟΥ"

ΡΕΠΟ:

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

       
           

19η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/1/2020

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/1/2020

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/1/2020

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/1/2020

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/1/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/1/2020

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "Κ.ΘΑΝΟΥ"

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/1/2020

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΡΕΠΟ:

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

       
           

20η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/2/2020

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/2/2020

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/2/2020

15:00

ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ."

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/2/2020

15:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/2/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ."

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/2/2020

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/2/2020

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

       
           

21η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/2/2020

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/2/2020

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/2/2020

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/2/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/2/2020

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "Κ.ΘΑΝΟΥ"

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/2/2020

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/2/2020

15:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

       
           

22η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/2/2020

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/2/2020

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/2/2020

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/2/2020

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/2/2020

15:00

ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ."

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/2/2020

15:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/2/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ."

ΡΕΠΟ:

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

       
           

23η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/2/2020

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/2/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/2/2020

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "Κ.ΘΑΝΟΥ"

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/2/2020

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/2/2020

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/2/2020

15:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/2/2020

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΡΕΠΟ:

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

       
           

24η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

29/2/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΣΑΒΒΑΤΟ

29/2/2020

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

29/2/2020

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

29/2/2020

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΣΑΒΒΑΤΟ

29/2/2020

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

29/2/2020

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

29/2/2020

15:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ

ΡΕΠΟ:

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

       
           

25η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΣΑΒΒΑΤΟ

7/3/2020

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΣΑΒΒΑΤΟ

7/3/2020

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

7/3/2020

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

7/3/2020

15:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΣΑΒΒΑΤΟ

7/3/2020

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

7/3/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ."

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

7/3/2020

15:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ

ΡΕΠΟ:

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

       
           

26η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

14/3/2020

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

14/3/2020

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "Κ.ΘΑΝΟΥ"

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΣΑΒΒΑΤΟ

14/3/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

14/3/2020

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

14/3/2020

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΣΑΒΒΑΤΟ

14/3/2020

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

14/3/2020

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

       
           

27η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

21/3/2020

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

21/3/2020

15:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΣΑΒΒΑΤΟ

21/3/2020

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

21/3/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ."

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

21/3/2020

15:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΣΑΒΒΑΤΟ

21/3/2020

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

21/3/2020

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

       
           

28η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

28/3/2020

15:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

28/3/2020

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

28/3/2020

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "Κ.ΘΑΝΟΥ"

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΣΑΒΒΑΤΟ

28/3/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

28/3/2020

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

28/3/2020

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

28/3/2020

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

       
           

29η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

1/4/2020

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ

1/4/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ."

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

1/4/2020

15:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΤΕΤΑΡΤΗ

1/4/2020

15:00

ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ."

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΤΕΤΑΡΤΗ

1/4/2020

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

1/4/2020

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

1/4/2020

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

       
           

30η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

4/4/2020

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΣΑΒΒΑΤΟ

4/4/2020

15:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

4/4/2020

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

4/4/2020

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

4/4/2020

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "Κ.ΘΑΝΟΥ"

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΣΑΒΒΑΤΟ

4/4/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

4/4/2020

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΡΕΠΟ:

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

       
           

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

       

Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας 

       

Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

       

Α' ΕΡΑΣ., ΑΝΑΒΛ.ΑΓ.11ΗΣ ΑΓΩΝ.

Προς: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ

- ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

- ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

 

                                                                                      

Κύριε Πρόεδρε

            Σας γνωρίζουμε ότι, οι παρακάτω αγώνες Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, 11η ΑΓΩΝ., ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2019-20 θα διεξαχθούν ως εξής:

11η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΤΕΤΑΡΤΗ

11/12/2019

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ

11/12/2019

15:00

ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ."

ΑΛΛΑΓΗ Α'ΕΡΑΣ.,9Η ΑΓΩΝ.,ΕΔΡΑ

Προς: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ

- Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

- ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

-έδρες τους

                                                                                        

 

Κύριε Πρόεδρε

            Σας γνωρίζουμε ότι, ο παρακάτω αγώνας Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, 9η ΑΓΩΝ., ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2019-20 θα διεξαχθεί ως εξής:

9η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/11/2019

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ Α' ΕΡΑΣ.,11Η ΑΓΩΝ.

Προς: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ

- Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

- ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

 

                                                                                       

Κύριε Πρόεδρε

            Σας γνωρίζουμε ότι, ο παρακάτω αγώνας Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, 11η ΑΓΩΝ., ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2019-20 θα διεξαχθεί ως εξής:

11η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

27/11/2019

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ, Α'ΕΡΑΣ.,9Η & 11Η ΑΓΩΝ.

Προς: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ

- ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

- ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

- ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

 

Κύριε Πρόεδρε

            Σας γνωρίζουμε ότι, οι παρακάτω αγώνες Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, 9η και 11η ΑΓΩΝ., ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2019-20 θα διεξαχθούν ως εξής,:

9η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/11/2019

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ."

11η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΤΕΤΑΡΤΗ

27/11/2019

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ."

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30