ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (14ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

                      14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Ε.ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΔΙΕΚΟΠΗ(ΛΟΓΩ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΗΤΑΣ ΑΓΩΝ.ΧΩΡΟΥ)
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ   1 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 1 5
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 1 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 4 1
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  1 2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 15/12/2019
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   ΡΕΠΟ    

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ (11ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ)                                 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 3 2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  4 0

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (12ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

                      12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ Α.Ε.ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1 0
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   1 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 1 2
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ   1 1
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 0 1
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 0 0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 2 1
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   ΡΕΠΟ    

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (13ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

                      13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Α.Ε.ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   0 5
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 3 1
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ   ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   0 0
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 0 1
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 2 1
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  0 1
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  0 3
ΡΕΠΟ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ    

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (11ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

                      11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Α.Ε.ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ 0 1
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   9 0
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 2 1
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  2 3
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ   Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 3 0

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ & ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΣΕ ΑΛΛΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ.

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30