ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (6ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΤ ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
Α΄6η ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΩΡΩΠΟΥ 26/10/19 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΖΩΤΟΣ Δ.
Α΄6η ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 26/10/19 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ Ν.
Α΄6η ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 26/10/19 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΚΩΤΣΗΣ Θ.
Α΄6η ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 26/10/19 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΠΑΠΠΑΣ Φ.
Α΄6η ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 26/10/19 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΓΚΟΥΜΑΣ Γ.
Α΄6η ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 26/10/19 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε.
Α΄6η ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ 27/10/19 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ B΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (3ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΤ ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
Β΄Α΄3 ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 27/10/19 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΚΩΤΣΗΣ Θ.
Β΄Α΄3 ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΠΛΑΓΙΑΣ 27/10/19 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΛΑΪΝΑΣ Χ.
Β΄Α΄3 ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 27/10/19 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΠΑΠΠΑΣ Δ.
Β΄Α΄3 ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 27/10/19 11.00 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΠΑΠΠΑΣ Δ.
´´3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 27/10/19 11.00 ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.
´´3 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΔΗΜ"ΣΥΓΓΟΥΝΑ" 27/10/19 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΓΚΟΥΜΑΣ Γ. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ Ν.
´´3 ΗΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 27/10/19 15.00 ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΖΗΚΑΣ Ν.
´´3 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΓΙΑΣ 27/10/19 15.00 ΣΙΝΤΟΡΗΣ Μ. MOYKAΣ H. ΣΟΥΦΗΣ ΧΡ.

OI ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (7ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 02/11/19 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 02/11/19 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΠΑΠΠΑΣ Δ.  
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΔΗΜ"ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ" 02/11/19 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΓΚΟΥΜΑΣ Γ. ΚΩΤΣΗΣ Θ.  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 02/11/19 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΦΙΤΣΑΣ Η.
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 02/11/19 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε.  
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΛΟΥΡΟΥ 02/11/19 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΔΡΑΚΟΣ Ι.
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 03/11/19 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΛΥΤΡΑΣ Ν.  

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (4ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 03/11/19 15.00 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΚΩΤΣΗΣ Θ.  
ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 03/11/19 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε.  
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 03/11/19 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΖΩΤΟΣ Δ.  
ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 03/11/19 11.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε.  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 03/11/19 11.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΖΑΛΑΚΩΣΤΑΣ Π.  
ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΗΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 03/11/19 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΠΑΠΠΑΣ Δ. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 03/11/19 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΖΑΛΑΚΩΣΤΑΣ Π.  
ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΝΕΟ ΦΙΛ/ΔΑΣ 02/11/19 15.00 ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ Ν.  

ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.

Περισσότερα Άρθρα...

  1. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (5ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  2. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (8ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  3. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (9ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  4. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΒΌΜΙΛΟΣ-6ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  5. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜ-6ηΑΓΩΝ.,ΒΌΜ.-7ηΑΓΩΝ)
  6. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (10ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  7. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (11ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  8. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜ-7ηΑΓΩΝ., ΒΌΜ-8ηΑΓΩΝ))
  9. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (12ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  10. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΒΌΜΙΛΟΣ-9ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  11. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (13ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  12. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-EΞΆΝΑΒΟΛΗΣ(11ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  13. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜ.-8ηΑΓΩΝ., ΒΌΜ-10ηΑΓΩΝ))
  14. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (14ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  15. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜΙΛ-9ηΑΓΩΝ, ΒΌΜΙΛ-11ηΑΓΩΝ))
  16. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (15ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  17. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ -14ηΑΓΩΝ.(ΔΙΑΚΟΠΕΝ-ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ 12΄)
  18. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ (Β΄ΟΜΙΛ.-11ηΑΓΩΝ)
  19. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-ΑΌΜΙΛΟΣ (ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ-9ηΑΓΩΝ)
  20. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (12ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30