ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (21ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 08/02/20 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΔΡΑΚΟΣ Ι.
ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 08/02/20 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ Ν.  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 08/02/20 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΠΑΠΠΑΣ Δ.  
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΔΗΜ.ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ 08/02/20 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΚΩΤΣΗΣ Θ. ΖΙΩΓΑΣ ΑΛ.  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 08/02/20 15.00 ΖΙΩΓΑΣ ΑΘ. ΚΕΦΗΣ Γ. ΛΑΪΝΑΣ Χ.  
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 08/02/20 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΩΡΟΛΟΓΑΣ Ι.  
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 08/02/20 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ (ΒΌΜΙΛΟΣ-16ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΒΌΜΙΛΟΣ(16ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜ.ΣΥΓΓΟΥΝΑ 12/02/20 16.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ε.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΒΌΜΙΛΟΣ-18ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΒΌΜΙΛΟΣ-18ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΗΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16/02/20 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΖΙΩΓΑΣ ΑΛ. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΜΥΤΙΚΑ 16/02/20 15.00 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ Ν. ΠΑΠΠΑΣ Δ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ 16/02/20 11.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΩΡΟΛΟΓΑΣ Ι.
ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 16/02/20 15.00 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ε.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (22ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-22ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 15/02/20 15.00 ΖΙΩΓΑΣ ΑΘ. ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΛΑΪΝΑΣ Χ.  
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΩΡΩΠΟΥ 15/02/20 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΚΕΦΗΣ Γ. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 15/02/20 15.00 ΦΙΤΣΑΣ Β. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΠΑΠΠΑΣ Φ.  
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΝΥΔΡΙΟΥ 15/02/20 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π.  
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 15/02/20 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ.  
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 15/02/20 15.00 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΖΩΤΟΣ Δ. ΦΙΤΣΑΣ Η.
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΔΗΜ.ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ 15/02/20 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΚΩΤΣΗΣ Θ.  

ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30