ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-ΑΌΜΙΛΟΣ (ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ-12ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ (ΑΌΜ-12ηΑΓΩΝ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 29/01/20 15.30 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜΙΛΟΣ-13ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΒΌΜΙΛΟΣ-16ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ))

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Α΄ΟΜ.13ηΑΓΩΝ, Β΄ΟΜ.16ηΑΓΩΝ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 02/02/20 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΖΙΩΓΑΣ ΑΛ.
ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 02/02/20 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ 02/02/20 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π.
ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 02/02/20 11.00 ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ Ν.
ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 02/02/20 11.00 ΦΙΤΣΑΣ Β. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ε.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ 02/02/20 15.00 ΦΙΤΣΑΣ Β. ΚΑΟΥΡΗΣ Σ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΗΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜ"ΣΥΓΓΟΥΝΑ" 02/02/20 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ε.
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑ 02/02/20 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (20ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (20ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 01/02/20 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ.  
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΝΥΔΡΙΟΥ 01/02/20 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΠΑΤΣΗΣ Ι.  
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 01/02/20 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.  
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 01/02/20 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΚΑΟΥΡΗΣ Σ.  
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜ"ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ" 01/02/20 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 01/02/20 15.00 ΦΙΤΣΑΣ Β. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΛΟΥΡΟΥ 01/02/20 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΚΕΦΗΣ Γ. ΦΙΤΣΑΣ Η.

ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜ.14ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΒΌΜ.17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Α΄ΟΜ.14ηΑΓΩΝ, Β΄ΌΜ.17ηΑΓΩΝ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 09/02/20 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ε.
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 09/02/20 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ Ν.
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΠΛΑΓΙΑΣ 09/02/20 15.00 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΚΩΤΣΗΣ Θ.
ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 09/02/20 11.00 ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ε.
ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΝΕΟ ΦΙΛ/ΔΑΣ 09/02/20 11.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΛΑΪΝΑΣ Χ.
ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 09/02/20 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.
ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 09/02/20 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΩΡΟΛΟΓΑΣ Ι.
ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 09/02/20 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30