ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (4ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΤ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α΄4η ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 12/10/19 16.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ Ν.  
Α΄4η ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 12/10/19 16.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΛΑΪΝΑΣ Χ.  
Α΄4η ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΒΑΛ/ΧΗΣ 12/10/19 16.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
Α΄4η ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 12/10/19 16.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΚΩΤΣΗΣ Θ. ΔΡΑΚΟΣ Ι.
Α΄4η ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 12/10/19 16.00 ΡΟΥΣΟΣ Γ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΖΩΤΟΣ Δ.  
Α΄4η ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΛΟΥΡΟΥ 12/10/19 16.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΠΑΤΣΗΣ Ι.  
Α΄4η ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ 13/10/19 16.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.  

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (5ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΤ ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α΄5η ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ AΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 19/10/19 16.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΓΚΟΥΜΑΣ Γ. ΚΩΤΣΗΣ Θ. ΦΙΤΣΑΣ Η.
Α΄5η ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΩΡΩΠΟΥ 19/10/19 16.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΠΑΠΠΑΣ Φ.  
Α΄5η ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 19/10/19 16.00 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
Α΄5η ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 19/10/19 16.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ Ν.  
Α΄5η ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 19/10/19 16.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.  
Α΄5η ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 19/10/19 16.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΚΕΦΗΣ Γ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.

OI AΛΛΑΓΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (2ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΤ ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
Β΄Α΄2 ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 20/10/19 16.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΠΑΠΠΑΣ Φ.
Β΄Α΄2 ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 20/10/19 16.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΖΑΛΑΚΩΣΤΑΣ Π.
Β΄Α΄2 ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΛΑΓΙΑΣ 20/10/19 16.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΚΩΤΣΗΣ Θ.
Β΄Α΄2 ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 20/10/19 11.00 ΦΙΤΣΑΣ Β. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ.
´´2 ΗΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20/10/19 11.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΚΕΦΗΣ Γ. ΛΑΪΝΑΣ Χ.
´´2 ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 20/10/19 16.00 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΠΑΠΠΑΣ Δ.
´´2 ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 20/10/19 16.00 ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.
´´2 ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 19/10/19 16.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΖΑΛΑΚΩΣΤΑΣ Π.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ (5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΤ ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
Α΄5η ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΔΗΜ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ" 23/10/19 16.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΠΑΠΠΑΣ Δ.

Περισσότερα Άρθρα...

  1. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (6ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  2. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ B΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (3ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  3. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (7ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  4. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (4ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  5. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (5ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  6. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (8ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  7. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (9ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  8. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΒΌΜΙΛΟΣ-6ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  9. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜ-6ηΑΓΩΝ.,ΒΌΜ.-7ηΑΓΩΝ)
  10. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (10ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  11. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (11ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  12. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜ-7ηΑΓΩΝ., ΒΌΜ-8ηΑΓΩΝ))
  13. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (12ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  14. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΒΌΜΙΛΟΣ-9ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  15. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (13ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  16. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-EΞΆΝΑΒΟΛΗΣ(11ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  17. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜ.-8ηΑΓΩΝ., ΒΌΜ-10ηΑΓΩΝ))
  18. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (14ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  19. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜΙΛ-9ηΑΓΩΝ, ΒΌΜΙΛ-11ηΑΓΩΝ))
  20. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (15ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30