ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (16ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-16ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 04/01/20 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΦΙΤΣΑΣ Η.
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 04/01/20 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΛΟΥΡΟΥ 04/01/20 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ Ν.  
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 04/01/20 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΚΩΤΣΗΣ Θ. ΔΡΑΚΟΣ Ι.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 04/01/20 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΠΑΠΠΑΣ Φ.  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 04/01/20 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΖΩΤΟΣ Δ. ΚΑΟΥΡΗΣ Σ.  
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΔΗΜ"ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ" 05/01/20 15.00 ΦΙΤΣΑΣ Β. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.  

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ (15ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-15η ΑΓΩΝ.(ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 08/01/20 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜΙΛ-10ηΑΓΩΝ., ΒΌΜΙΛ-13ηΑΓΩΝ))

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΑΌΜ.10ηΑΓΩΝ-ΒΌΜ-13ηΑΓΩΝ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 12/01/20 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΚΩΤΣΗΣ Θ.  
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ  12/01/20 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΔΡΑΚΟΣ Ι.
ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 12/01/20 15.00 ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΡΑΠΤΗΣ Χ.  
ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 12/01/20 11.00 ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΛΑΪΝΑΣ Χ.  
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΓΙΑΣ 12/01/20 11.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ Ν. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ε.  
ΗΡ.ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12/01/20 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΚΕΦΗΣ Γ.  
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΜΥΤΙΚΑ 12/01/20 15.00 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΚΑΟΥΡΗΣ Σ.  
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΔΗΜ.ΣΥΓΓΟΥΝΑ 12/01/20 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΖΩΤΟΣ Δ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.  

ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 11/01/20 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΚΩΤΣΗΣ Θ.  
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 11/01/20 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΚΑΟΥΡΗΣ Σ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.  
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 11/01/20 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.  
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΩΡΩΠΟΥ 11/01/20 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α.  
ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 11/01/20 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΚΕΦΗΣ Γ. ΛΑΪΝΑΣ Χ.  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 11/01/20 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΔΗΜ"NEΣΤΟΡΙΔΗΣ" 11/01/20 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ Ν.  

Περισσότερα Άρθρα...

  1. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜ.-11ηΑΓΩΝ., ΒΌΜ.-14ηΑΓΩΝ.)
  2. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (18ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  3. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜ.12ηΑΓΩΝ., ΒΌΜ.15ηΑΓΩΝ) ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ
  4. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (19ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  5. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-ΑΌΜΙΛΟΣ (ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ-12ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  6. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜΙΛΟΣ-13ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΒΌΜΙΛΟΣ-16ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ))
  7. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (20ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  8. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜ.14ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΒΌΜ.17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  9. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (21ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  10. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ (ΒΌΜΙΛΟΣ-16ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  11. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΒΌΜΙΛΟΣ-18ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  12. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (22ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  13. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜ-15ηΑΓΩΝ.,ΒΌΜ.-19ηΑΓΩΝ)
  14. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (23ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  15. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (24ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  16. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜΙΛ.16ηΑΓΩΝ.-ΒΌΜΙΛ.20ηΑΓΩΝ))
  17. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (25ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30