ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (5ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 10/11/19 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.  
ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 10/11/19 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΠΑΠΠΑΣ Φ.  
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΠΑΛΑΙΡΟΥ 10/11/19 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΠΑΤΣΗΣ Ι.  
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 10/11/19 11.00 ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.  
ΗΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10/11/19 11.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΚΕΦΗΣ Γ.  
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΜΥΤΙΚΑ 10/11/19 11.00 ΦΙΤΣΑΣ Β. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΖΩΤΟΣ Δ.  
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΔΗΜ"ΣΥΓΚΟΥΝΑ" 10/11/19 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΚΩΤΣΗΣ Θ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 10/11/19 15.00 ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.  

ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (8ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 09/11/19 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΦΙΤΣΑΣ Η.
ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΒΟΝΙΙΤΣΑΣ 09/11/19 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΚΕΦΗΣ Γ. ΛΑΪΝΑΣ Χ.  
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΩΡΩΠΟΥ 09/11/19 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΚΩΤΣΗΣ Θ.  
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 09/11/19 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΠΑΠΠΑΣ Φ.  
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΝΥΔΡΙΟΥ 09/11/19 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΔΡΑΚΟΣ Ι.
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΛΕΥΚΑΔΑΣ 09/11/19 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 09/11/19 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΖΩΤΟΣ Δ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.  

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (9ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 9ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 16/11/19 15.00 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε.  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 16/11/19 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΔΡΑΚΟΣ Ι.
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 16/11/19 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ.  
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΛΟΥΡΟΥ 16/11/19 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΚΕΦΗΣ Γ. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 16/11/19 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ Ν.  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 16/11/19 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΠΑΤΣΗΣ Ι.  
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΔΗΜ.ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ 17/11/19 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΒΌΜΙΛΟΣ-6ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΒΌΜΙΛΟΣ-6ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 17/11/19 15.00 ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΖΩΤΟΣ Δ. ΚΩΤΣΗΣ Θ. ΦΙΤΣΑΣ Η.
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΗΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΙΑΣ 17/11/19 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π.  
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΜΥΤΙΚΑ 17/11/19 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 17/11/19 11.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε.  

ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.

Περισσότερα Άρθρα...

  1. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜ-6ηΑΓΩΝ.,ΒΌΜ.-7ηΑΓΩΝ)
  2. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (10ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  3. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (11ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  4. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜ-7ηΑΓΩΝ., ΒΌΜ-8ηΑΓΩΝ))
  5. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (12ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  6. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΒΌΜΙΛΟΣ-9ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  7. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (13ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  8. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-EΞΆΝΑΒΟΛΗΣ(11ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  9. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜ.-8ηΑΓΩΝ., ΒΌΜ-10ηΑΓΩΝ))
  10. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (14ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  11. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜΙΛ-9ηΑΓΩΝ, ΒΌΜΙΛ-11ηΑΓΩΝ))
  12. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (15ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  13. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ -14ηΑΓΩΝ.(ΔΙΑΚΟΠΕΝ-ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ 12΄)
  14. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ (Β΄ΟΜΙΛ.-11ηΑΓΩΝ)
  15. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-ΑΌΜΙΛΟΣ (ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ-9ηΑΓΩΝ)
  16. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (12ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ
  17. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (16ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  18. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ (15ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  19. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜΙΛ-10ηΑΓΩΝ., ΒΌΜΙΛ-13ηΑΓΩΝ))
  20. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30