ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 (9ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 Α΄ΟΜΙΛΟΣ (9ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 07/03/20 11.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΠΑΠΠΑΣ Φ.
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 08/03/20 11.00 ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ Ν.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 (ΒΌΜΙΛΟΣ -8ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 Β΄ΟΜΙΛΟΣ (8ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄
ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β΄ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 01/03/20 11.00 ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΚΑΟΥΡΗΣ Σ.
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΔΗΜ.ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ 01/03/20 11.00 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ε. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.
ΑΟ ΡΙΑ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 01/03/20 11.00 ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΠΑΠΠΑΣ Φ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 (ΑΌΜΙΛΟΣ-8ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 Α΄ΟΜΙΛΟΣ (8ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 23/02/20 11.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ-ΤΖΙΝΕΡΗΣ
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α΄ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 23/02/20 10.30 ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 (Β΄ΟΜΙΛΟΣ-7ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 Β΄ΟΜΙΛΟΣ (7ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄
ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β΄ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 16/02/20 11.00 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ε.
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΔΗΜ.ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ 16/02/20 11.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.
ΑΟ ΡΙΑ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 16/02/20 11.00 ΚΩΤΣΗΣ Θ. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ Ν.

Περισσότερα Άρθρα...

  1. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ (ΒΌΜΙΛΟΣ-6ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  2. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 (7ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  3. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 ΒΌΜΙΛΟΣ (6ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  4. ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΑΓΩΝΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 ΑΌΜΙΛΟΣ (ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ-6ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  5. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 (ΑΌΜΙΛ.6ηΑΓΩΝ., ΒΌΜ.5ηΑΓΩΝ.ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ)
  6. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14(ΑΌΜ.ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ-4ηΑΓΩΝ, ΒΌΜΙΛ.-5ηΑΓΩΝ) (2ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  7. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ (ΒΌΜΙΛΟΣ-4ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  8. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 (Α΄ΟΜΙΛΟΣ - 5ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  9. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 (ΒΌΜΙΛΟΣ-4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ
  10. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 (Α΄ΟΜΙΛΟΣ-4ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  11. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 (ΒΌΜΙΛΟΣ -3ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  12. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 (Α΄ΟΜΙΛΟΣ-3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  13. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 ΒΌΜΙΛΟΣ (2ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  14. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14
  15. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 (ΒΌΜΙΛΟΣ-1ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  16. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 Α΄ΟΜΙΛΟΣ (1ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30